شما اینجا هستید

شرایط و قوانین

کاربر گرامی جهت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی صنایع دستی هورسان (hoorsaan.com)، سپاسگذار می شویم موارد زیر را به دقت مطالعه بفرمایید.
خرید کالا از هورسان و استفاده از امکانات سایت مانند صفحه کاربری، طرح های تشویقی و سایر خدمات ارایه شده این سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین مندرج در این سند می باشد.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این سند، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود و این سند ممکن است در طول زمان تغییر کندو لذا  استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی صنایع دستی هورسان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.

حریم شخصی کاربران

هورسان ضمن احترام به حریم شخصی کاربران، برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

هنگامیکه شما سفارشی در هورسان ثبت میکنید، ما برخی اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس، ایمیل و شماره تماس شما را ذخیره میکنیم. این اطلاعات صرفا به منظور اطلاع رسانی، ارسال و بطور کلی پردازش سفارش شما و ارایه خدمات بهتر مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین هنگامیکه شما سایت ما را پیمایش میکنید، ما برخی اطلاعات شما (مانند آدرس IP‌ و اطلاعات مرورگرتان) را بصورت خودکار دریافت میکنیم. این اطلاعات بصورت ناشناس و جهت بهبود وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین در صورت تمایل شما به عضویت در خبرنامه ما آدرس ایمیل شما را ذخیره میکنیم.

ما ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کنیم تا بتوانیم نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شویم.

ما همانند سایر وب سایت های دیگر به منظور شخصی سازی استفاده از وب سایت و بهبود سرویس ها استفاده میکنیم و متعهد می شویم در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کرده و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماییم.

با استفاده از هورسان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

ممنوعیت ها

شما نمی بایست این وب سایت را مورد سوء استفاده قرار دهید. شما اقدام به :  انتقال یا پخش ویروس ها و انواع بد افزارهای رایانه ای، ایجاد آزار و رنجش برای دیگر کاربران وب سایت، تجاوز به حقوق مالکیت هر فرد ثالث، ارسال هر مورد ناخواسته تبلیغاتی و بازاریابی مرسوم به اسپم، یا تلاش برای تاثیرگذاری بر روی کارآیی و کاربرد هر سیستم رایانه ای مربوط به این سایت و سایت های دیگر نخواهید کرد. در صورت تخطی شما از این موارد و پی گیری از طریق مراجع قانونی، اطلاعات و هویت شما به مراجع قانونی گزارش خواهد شد.

ما مسوولیتی در قبال آسیب های احتمالی رسیده به اطلاعات و سیستم های شما که بواسطه حمله های DoS، ویروس ها یا دیگر فناوری های آسیب زا در طول استفاده از این سایت و یا سایت هایی که به آنها لینک داده ایم ایجاد شده اند، نخواهیم داشت.

مالکیت معنوی و محتوای نرم افزاری

حقوق مالکیت معنوی تمام نرم افزار ها و محتویات (شامل تصاویر) ای که از طریق این وب سایت منتشر می شوند در اختیار hoorsaan.com خواهد بود. شما می توانید این محتویات را برای استفاده شخصی خود مورد استفاده قرار دهید و یا در صورت استفاده غیر تجاری می توانید آنها را با ذکر منبع (ارایه لینک در صورت انتشار در اینترنت) منتشر کنید. لکن اجازه دستکاری در محتویات و یا استفاده تجاری از محتویات منتشر شده و نمایش داده شده در این سایت را نخواهید داشت.

بالتبع تمام محتویات متعلق به منابع ثالث باذکر منبع در این سایت منتشر شده است.

ثبت و ارسال سفارش

با ثبت یک سفارش شما پیشنهاد خرید کالا را به هورسان ارایه میکنید. تمام سفارش ها منوط به موجود بودن کالا و پذیرش قیمت سفارش می باشد.

هرچند که ثبت سفارش از جانب شما در ۷ روز هفته و بطور ۲۴ ساعته امکان پذیر است، پردازش سفارش در هورسان در روزهای کاری (شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی ایران) و اولین روز پس از تعطیلات انجام می شود.
هورسان حق عدم پذیرش سفارش را برای خود محفوظ نگه می دارد. اگر سفارش شما مورد پذیرش قرار گرفت ما از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهیم رساند و در صورت لزوم برای تایید هویت شما، از طریق اطلاعات تماس وارد شده با شما تماس خواهیم گرفت.

هنگامیکه سفارشی ثبت میکنید، تضمین می کنید که تمام اطلاعاتی که در اختیار ما قراردادید صحیح بوده و شما مجاز به استفاده از حساب بانکی ای که پرداخت از طریق آن انجام شده است می باشید.

قرارداد ما

هنگامیکه شما سفارشتان را ثبت میکنید، پیامی از جانب ما از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. این ایمیل ضمن قدردانی ما از سفارش شما، به منظور اطلاع رسانی به شما ارسال می شود و به منزله پذیرش سفارش نمی باشد. سفارش شما زمانی از جانب ما پذیرفته شده محسوب می شود که ایمیلی از جانب ما مبنی بر ارسال کالای سفارش داده به شما ارسال می شود و تنها کالاهایی که در صورتحساب ارسال ذکر شده است شامل قرارداد ما می باشد.

بدیهی است در صورت عدم پذیرش سفارش از جانب ما بواسطه عدم موجودی یا موارد دیگر در صورتیکه پرداخت از جانب شما انجام شده باشد، مبلغ پرداخت شده به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

قیمت گذاری و موجودی

درحالیکه ما سعی می کنیم تمام مشخصات، توضیحات و قیمت های نمایش داده شده در سایت صحیح باشد، خطا ممکن است رخ دهد. اگر ما خطایی در قیمت هر کالایی که شما سفارش دادید پیدا کردیم در اولین فرصت به شما اطلاع خواهیم داد و به شما گزینه های لغو سفارش و یا اصلاح مبلغ را ارایه خواهیم کرد. اگر ما قادر به برقراری ارتباط باشما نشدیم، سفارش لغو شده محسوب می شود در اینصورت و یا در صورتیکه شما سفارش را لغو کنید، تمام مبلغ سفارش به حساب شما بازگردانده خواهد شد.
هزینه های دیگر (مانند هزینه حمل و نقل و غیره) بصورت دقیق و شفاف در هنگام سفارش نمایش داده خواهد شد و در جمع کلی سفارش اعمال می شود.

پرداخت

پرداخت سفارش توسط یکی از روش های ذکر شده در فرم تکمیل سفارش و بنابه درخواست شما انجام می شود

حمل و نقل

زمان ارسال کالا ممکن است بسته به موجودی کالا و یا در نتیجه تاخیر های شرکت حمل و نقل و یا قوه قهریه متغیر باشد که ما مسوولیتی در خصوص آنها نخواهیم پذیرفت.

کالاهای ارایه شده از جانب هورسان دارای ضمانت سلامت فیزیکی می باشند و هورسان نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در صفحه پی گیری سفارش) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش، از طریق صفحه مرجوعی کالا به هورسان اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات به آدرس هورسان ارسال شود.

حق انصراف و مرجوعی کالا

در صورتیکه که قبل از ارسال کالا، نسبت به اعلام انصراف از خرید اقدام بفرمایید کل وجه پرداختی به حساب شما مسترد خواهد شد. همچنین به منظور رعایت حقوق مصرف کننده، هورسان ضمانت ۷ روزه مرجوعی پس از دریافت کالا  را در نظر گرفته است.

به منظور استفاده از حق انصراف یا مرجوعی کالا، کالا نباید استفاده شده باشد و در شرایطش با زمانیکه آنرا دریافت کردید تغییر نکرده باشد، همچنین کالا می بایست در بسته بندی اصلی خود باشد.

در صورتیکه کالا در شرایط اولیه اش نباشد، آسیب دیده باشد و یا بخشی از آن ناقص شده باشد، به  دلیلی بغیر از بروز خطا از جانب ما، گم  مرجوعی کالا مورد قبول واقع نمی شود.

برای استفاده از حق انصراف و یا مرجوعی می بایست مراتب را از طریق صفحه مرجوعی کالا با ذکر دقیق علت مرجوعی و مشخصات کامل سفارش، به اطلاع هورسان برسانید و سپس بسته را با استفاده از پست پیشتاز به آدرس هورسان ارسال کنید.

پس از دریافت کالا و اطمینان از صحت و سلامت کالا مبلغ پرداخت شده شما بابت کالا به حسابتان برگردانده خواهد شد.

در صورت مغایرت کالای سفارش داده شده با کالای دریافتی مشتری، هزینه حمل و نقل به عهده هورسان خواهد بود و در غیر اینصورت هزینه حمل ونقل به عهده مشتری می باشد.
در صورتیکه از خدمات بسته بندی ویژه هورسان استفاده کرده باشید، هزینه بسته بندی ویژه که در صورتحساب خرید ذکر شده است، مسترد نخواهد شد.

سلب مسوولیت

محتوایی که در این سایت نمایش داده میشود فاقد هرگونه ضمانت می باشد. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات كالاهای ارائه شده عموما از تولید کننده آثار  اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی هورسان در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی هورسان مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

فروشگاه اینترنتی هورسان هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی هورسان مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

ارتباط الکترونیک

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط الکترونیکی با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی hoorsaan.com است . ارتباط فروشگاه اینترنتی هورسان با کاربران از طریق info (at) hoorsaan (dot) com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

برای تماس با فروشگاه صنایع دستی هورسان، فقط روش های تماس ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط از طریق روش های ارایه شده در آن صفحه پیام را ارسال کنید.

حق تغییر

Hoorsaan.com حق اصلاح، حذف یا تغییر خدمات و یا صفحات این وب سایت را بطور کامل و در هر زمان بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می داند.