شما اینجا هستید

ثبت سفارش (پرداخت و حمل و نقل)

پس از اینکه کالاهای مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه کردید کافیست در صفحه تکمیل سفارش اطلاعات تکمیلی را وارد کرده و سفارشتان را ثبت کنید. برای این منظور در این صفحه، اطلاعات زیر را می بایست وارد کنید.

  • اطلاعات مشتری (پست الکترونیک)
  • آدرس تحویل گیرنده
  • انتخاب گزینه بسته بندی
  • انتخاب روش حمل و نقل
  • انتخاب روش پرداخت
  • وارد کردن دیدگاه های سفارش

اطلاعات مشتری و آدرس

به منظور ثبت سفارش نیازی نیست که قبلا در سایت ثبت نام کرده باشید، هرچند در صورتیکه قبلا از هورسان خرید کرده اید پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش یا وارد سایت شوید و یا هنگام ثبت سفارش از همان ایمیل قبلی خود استفاده کنید.
در صورتیکه وارد سایت شوید، آدرس های پیشین شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت و لذا نیازی نیست دوباره انها را وارد کنید.

ورود اطلاعات

گزینه های بسته بندی

در حالت پیش فرض، سفارش شما در بسته بندی های معمول هورسان آماده شده و برای شما ارسال می شوند، لکن در صورت تمایل می توانید از امکان بسته بندی ویژه نیز بهره مند شوید. برای این منظور کافیست در پنل مربوطه یکی از گزینه های کادوپیچ و یا بسته بندی ویژه را انتخاب کنید.
این امکان در حال حاضر فعال نمی باشد و تمام سفارش های هورسان در قالب بسته بندی های زیر ارایه می شوند :‌

بسته بندی هورسان

روش های حمل و نقل

در حالت عمومی شما می توانید از طریق پست پیشتاز و یا پست سفارشی کالای خریداری شده خود را دریافت کنید. به منظور تسهیل در محاسبه قیمت، هزینه ها بصورت پیشفرض و ثابت در نظر گرفته شده اند بدین ترتیب که هزینه پست سفارشی در هر کجای ایران که باشید ۵ هزارتومان و هزینه پست پیشتاز ۱۰ هزار تومان می باشد.

اگر در آدرس تحویل گیرنده، در آیتم  شهر، مقدار تهران را وارد کرده باشید، گزینه ارسال با پیک نیز برای شما فعال خواهد شد (اگر این گزینه فعال نیست دکمه جهت محاسبه هزینه حمل و نقل کلیک کنید را کلیک کنید تا آیتم ها بروز رسانی شوند). هزینه ارسال با پیک در هر کجای شهر تهران ۱۵ هزار تومان می باشد.

هدف ما در هورسان فراهم کردن بهترین خدمات برای مشتریانمان است و بدین منظور در صورتیکه خرید شما بیش از صد و پنجاه هزار تومان باشد، هزینه حمل و نقل شما رایگان خواهد بود و تنها گزینه حمل و نقل رایگان برایتان نمایش داده خواهد شد.

در این صورت اگر در شهر تهران باشید سفارش شما با پیک و اگر در شهرستان های دیگر باشید با پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد.

سفارش شما اگر در ساعات اداری و فعال شرکت های حمل و نقل ثبت شود در همان روز برای شما ارسال خواهد شد. در حالت انتخاب پست سفارشی بسته شما معمولا تا ۱ هفته بعد به دستتان خواهد رسید. پست پیشتاز معمولا ۴۸ ساعت و ارسال با پیک نهایتا ۲۴ ساعت زمان لازم دارند.

پس از ارسال کالا از فروشگاه، کد پی گیری ارسال در صفحه پی گیری سفارش به اطلاعتان خواهد رسید.

پرداخت

با در اختیار داشتن یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب شما می توانید هزینه سفارش خود را پرداخت کنید.

در حال حاضر ما از درگاه پرداخت شرکت پارس پال استفاده میکنیم (لوگوی پارس پال). در این سیستم شما پس از مرور و تایید نهایی سفارش به وب سایت شرکت پارس پال انتقال داده می شوید.

سپس بانک مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صفحه بانک منتقل می شوید. انتخاب بانک بسته به سلیقه خودتان است و لزوما ارتباطی با حساب بانک خودتان ندارد (یعنی اگر حساب بانکی شما مربوط به بانک ملی باشد لزومی ندارد که حتما بانک ملی را انتخاب کنید و می توانید هر کدام از بانک های دیگر را نیز انتخاب بفرمایید).

در صفحه بانک کافیست اطلاعات کارت خود (شماره کارت، کد سه رقمی CVV2، رمزخرید اینترنتی) را وارد کنید تا پرداخت انجام شود.

پس از تکمیل پرداخت بصورت خودکار به هورسان برگردانده می شوید و ایمیلی نیز از طرف شرکت پارس پال مبنی بر تکمیل پرداخت دریافت میکنید.

دیدگاه های سفارش

در صورتیکه نظر یا دستورالعمل خاصی در خصوص سفارش دارید می توانید آنرا در پایین صفحه تکمیل سفارش وارد کنید تا به اطلاع ما برسد.
هرچند همواره از طریق صفحه تماس و یا از طریق شماره تلفن های ما میتوانید با ما در تماس باشید.

در نهایت پس از ورود این اطلاعات بر روی دکمه مرور سفارش کلیک کنید تا جمع بندی سفارشتان به شما نمایش داده شود.

اگر این جمع بندی صحیح است با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش سفارش شما ثبت شده و به صفحه پردااخت شرکت پارس پال ارجاع داده می شوید.